Rusza piłkarski turniej o Puchar Wójta Gminy Gródek nad Dunajcem

W ostatni weekend lipca (25-26) początek piłkarskich zmagań w turnieju sołectw o Puchar Wójta Gminy Gródek nad Dunajcem. Po rozgrywkach grupowych przyjdzie czas na turniej finałowy. który odbędzie się 2 sierpnia. Zgłoszenia drużyn do 21 lipca (wtorek). Tradycyjnie emocji i dobrej zabawy nie zabraknie.

W ostatni weekend lipca (25-26) początek piłkarskich zmagań w turnieju sołectw o Puchar Wójta Gminy Gródek nad Dunajcem. Po rozgrywkach grupowych przyjdzie czas na turniej finałowy. który odbędzie się 2 sierpnia. Zgłoszenia drużyn do 21 lipca (wtorek).  Tradycyjnie emocji i dobrej zabawy nie zabraknie.

Do turnieju mogą się zgłaszać 18-osobowe drużyny (rocznik 1999 i starsi) pod nazwą sołectwa, składające się z mieszkańców Gminy Gródek nad Dunajcem. Dopuszcza się oczywiście łączenie sołectw, a także wystawienie przez sołectwo więcej drużyn.

W zgłoszonej drużynie może być maksymalnie 5 zawodników zrzeszonych w klubach piłkarskich.

Drużyny mogą się zgłaszać do 21 lipca (wtorek) do godz. 20:00 w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Gródku nad Dunajcem. Kwadrans po zamknięciu listy zespołów (20:15) odbędzie się losowanie grup. Obecność przedstawiciela drużyn w dniu losowania jest obowiązkowa - oprócz losowania będą również omawiana sprawy organizacyjne.

Planowany system to rozgrywki grupowe, (odbędą się 25-26 lipca) mające na celu wyłonienie 4 zwycięskich drużyn, które rozegrają 2 sierpnia turniej finałowy.

Obrońcą tytułu jest drużyna GRÓDEK (czy zdobędzie tytuł 3 raz z rzędu??).

Więcej informacji można zdobyć pod numerami telefonów:
18 440 15 27 – GOK Gródek n/D
608 524 918 – koordynator sportu Zbigniew Gąska