Wyniki wyborów do Izby Rolniczej

Pani Bogumiła Babiarczyk oraz Pan Krzysztof Pękała (obydwoje z Przydonicy) będą reprezentować rolników z naszej gminy w Radzie Powiatowej oraz Walnym Zgromadzeniu Małopolskiej Izby Rolniczej. W wyborach, które odbyły się w niedzielę 31 maja, nie dopisała frekwencja. Oddano jedynie 64 głosy na 2347 uprawnionych do głosowania członków Izby Rolniczej.

Wybory do IZB Rolniczych odbyły się w ubiegłą niedzielę 31 maja. O dwa miejsca w organach Izby ubiegało się czworo kandydatów.  Nie dopisała frekwencja. Oddano jedynie 64 głosy na  2347 uprawnionych do głosowania członków Izby Rolniczej.

Najwięcej głosów otrzymali: Pan Krzysztof Pękała – 48 oraz Pani Bogumiła Babiarczyk – 23  i to właśnie oni będą reprezentować rolników  z naszej gminy we władzach Izby.

Pozostali kandydaci otrzymali odpowiednio: Pani Anna Szczecina – 9 głosów, Pan Michał Winiarski – 6.