Dzień Patrona w Zespole Szkół w Gródku nad Dunajcem

Rocznica śmierci Kardynała Stefana Wyszyńskiego, to już tradycyjnie „Święto Szkoły” w Gródku nad Dunajcem. Obchody Dnia Patrona w Zespole Szkół w Gródku nad Dunajcem rozpoczęły się od uroczystej Mszy Świętej, a następnie wszyscy wzięli udział w pełnej refleksji akademii okolicznościowej przygotowanej przez szkolne koło teatralne. Nie zabrakło również konkursów oraz smakołyków przygotowanych przez Radę Rodziców.

Rocznica śmierci Kardynała Stefana Wyszyńskiego, to już tradycyjnie „Święto Szkoły” w Gródku nad Dunajcem.  Obchody Dnia Patrona w Zespole Szkół w Gródku nad Dunajcem rozpoczęły się od uroczystej Mszy Świętej, a następnie wszyscy wzięli udział w pełnej refleksji akademii  okolicznościowej przygotowanej przez szkolne koło teatralne. Nie zabrakło również konkursów oraz smakołyków przygotowanych przez Radę Rodziców.

Uroczysta akademia rozpoczęła się od przemówień Pani Dyrektor Zespołu Szkół - Zofii Wolak oraz Wójta Gminy – Józefa Tobiasza. Szkolne Koło Teatralne przygotowało piękną - pełną refleksji akademię okolicznościową. Potem miały miejsce konkursy: w plastycznym - 1 miejsce zdobyła kl. II szkoły podstawowej, 2 miejsce kl. 1 i 3, a w drużynowym Turnieju Wiedzy o Patronie na 1 miejscu uplasowała się kl. VI, na drugim kl. V, a na 3 - kl. I gimnazjum.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

źródło i fot.: Echo Pogórza