Sukces dziewczyn z "CRAZY BLACK POWER" w turnieju tańca nowoczesnego

Jury wybrało najlepszych tancerzy z 500 osób biorących udział w V Powiatowym Festiwalu Tańca Nowoczesnego pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Pławiaka. W kategorii wiekowej C I miejsce przyznano dziewczynom z CRAZY BLACK POWER reprezentującym nasza gminę. Gratulujemy!

Zespół z Gródka nad Dunajcem wystąpił w składzie: Karolina Landa, Małgorzata Matusik, Aleksandra Oleksy, Gabriela Ziółkowska, Katarzyna Mordarska, Paulina Sarota, Aleksandra Nowobilska, Anna Bogdanowicz i Klaudia Szczygieł.

Gratulujemy!