Kolejne utrudnienia dla kierowców na drodze powiatowej Podole Góowa - Łęka

Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu informuje, że w dniach 4-5 maja 2015 roku w godz. 08:00 do 16:00 zostanie zamknięta dla ruchu droga Podole-Górowa - Łęka na terenie gm. Korzenna na odcinku od dawnej jednostki wojskowej w Miłkowej do skrzyżowania z drogą Korzenna-Janczowa - Miłkowa.

Objazdy zostały wyznaczone drogami powiatowymi nr 156K Korzenna- Janczowa - Miłkowa i Nowy Sącz - Wojnarowa - Wilczyska, a także drogami gminnymi.

Bliższych informacji na temat przebudowy drogi powiatowej nr 1562K Podole Górowa - Łęka udziela Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu - tel. 18 442 74 14.