Międzygminny Konkurs Piosenki Angielskiej i Niemieckiej w Jelnej

16 marca 2015 w Zespole Szkół w Jelnej odbył się Międzygminny Konkurs Piosenki Angielskiej i Niemieckiej w celu promocji kultury języka angielskiego i niemieckiego. W rywalizacji wzięli udział uczniowie szkół gimnazjalnych z gminy Łososina Dolna i Gródek n/ Dunajcem. W kategorii język angielski zwyciężyła Wiktora Próchnicka z Podola-Górowej, II miejsce - Anna Tobiasz z Rożnowa. Gratulujemy!

Konkurs odbył się w dwóch kategoriach: język angielski i język niemiecki. Zwycięzców konkursu wyłoniło profesjonalne jury: Pan Andrzej Krupczyński, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Gródku nad Dunajcem, Pani Agnieszka Basiaga z Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu oraz Pani Agnieszka Smolorz z Zespołu Szkół w Rożnowie. Uczestnicy wykazali się niezwykłym talentem, a oto wyniki:

Kategoria język angielski:

I miejsce – Wiktora Próchnicka z Podola-Górowej

II miejsce – Anna Tobiasz z Rożnowa

i Anna Pysno z Łososiny Dolnej

III miejsce – Aleksandra Woźniak z Łososiny Dolnej

Kategoria język niemiecki:

I miejsce – Aleksandra Woźniak z Łososiny Dolnej

III miejsce – Anna Pysno z Łososiny Dolnej

Wszystkim wykonawcom należą się podziękowania za odwagę i wysiłek włożony w przygotowanie utworów. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

źródło i fot. zsjelna.gminagrodek.pl