Koncert noworoczny w Podolu-Górowej

Rozpoczęliśmy nowy, 2015 rok. Podczas Koncertu Noworocznego w Hali Sportowej Zespołu Szkól w Podolu Górowej wystąpiła Iza Mytnik z towarzyszeniem Zespołu nauczycieli Szkoły Muzycznej I stopnia w Rożnowie. Mogliśmy posłuchać wspaniałego koncertu kolęd i pastorałek. Na scenie usłyszeliśmy Kasię Pawlik, Anię Tobiasz i Olę Woźniak. Życzenia noworoczne złożyli zebranym Wójt Gminy - Józef Tobiasz i Przewodniczący Rady Gminy - Józef Klimek. Po koncercie nastąpiło wręczenie nagród dla uczestników konkursu szopek.
Składamy podziękowania Dyrekcji Zespołu Szkół w Podolu - Górowej oraz pracownikom tej szkoły za pomoc w przygotowaniu koncertu.

źródło i fot. gok-grodek.iap.pl