II TURA WYBORÓW NA WÓJTA GMINY JUŻ 30 LISTOPADA

W dniu 30 listopada zostanie przeprowadzone ponowne głosowanie (II tura) w wyborach na Wójta Gminy Gródek nad Dunajcem. Głosowanie zostanie przeprowadzone w godzinach od 7:00 do 21:00 w tych samych lokalach co w dniu 16 listopada.

Tym razem od członków tych samych komisji wyborczych otrzymamy tylko jedną kartę do głosowania. Przy nazwisku ( w kwadracie obok) tylko jednego z tych kandydatów możemy postawić znak X - by głos był ważny. Zwycięży ten kandydat, który otrzyma więcej ważnie oddanych głosów.
Lokale czynne będą tak samo jak ostatnio od godz.7.oo do 21.oo. Również musimy posiadać przy sobie dowód osobisty - lub inny ważny dokument tożsamości.

Kandydatami na Wójta Gminy Gródek nad Dunajcem w ponownym głosowaniu są:

1. Józef Tobiasz - KWW Józefa Tobiasza
2. Stefan Wolak - KWW Wspólna Gmina.

Zapraszamy do urn!