Roboty na drodze powiatowej w Przydonicy rozpoczęte

Nareszcie doczekaliśmy się odbudowy zniszczeń powodziowych na drodze powiatowej w Przydonicy. Ekipy budowlane przystąpiły do rozbiórki podmytych umocnień siatkowo-kamiennych, a w ich miejsce zostaną wykonane nowe gabiony na solidnym fundamencie. Odtworzona zostanie również nawierzchnia drogi. Prace mają się zakończyć do 12 grudnia br.

Środki na wykonywane prace zostały pozyskane przez Powiat Nowosądecki z budżetu państwa. Łączna wartość robót wynosi: 1,25 mln zł. Wykonawcą prac jest STRABAG Infrastruktura Południe spółka z o.o.