Zaproszenie na LVII zwyczajną sesję Rady Gminy Gródek nad Dunajcem

Sesja rozpocznie się 29 października 2014 roku o godz. 13:00 w Zespole Szkół w Gródku nad Dunajcem.

Sesja rozpocznie się 29 października 2014 roku o godz. 13:00 w Zespole Szkół  w Gródku nad Dunajcem.

Porządek obrad jest następujący:

1. Otwarcie sesji i przyjęcie porządku obrad.

2. Przyjęcie protokołu  z  poprzedniej  sesji Rady Gminy.

3. Sprawozdanie z działalności Wójta Gminy za okres od ostatniej sesji Rady Gminy.

4. Interpelacje  i zapytania Radnych.

5. Podjęcie uchwał w sprawie:

1. wyrażenia zgody na odstąpienie od przetargu na najem lokalu użytkowego w budynku 406 w Rożnowie,
  2. wyrażenia zgody  na wydzierżawienie nieruchomości położonej w Rożnowie,
  3. sprzedaży nieruchomości położonej w Przydonicy ,
  4. uchwalenia programu gospodarowania mieszkaniowym zasobem Gminy w latach 2014-2019 oraz zasad wynajmowania lokali wchodzących w skład zasobu  mieszkaniowego gminy,
  5. zmian w budżecie oraz zmiany Uchwały Budżetowej Gminy Gródek nad Dunajcem na rok 2014,
  6. zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Gródek nad Dunajcem przyjętej uchwałą Nr L/303/2014 Rady Gminy Gródek nad Dunajcem z dnia 22 stycznia 2014 roku.
  7. przystąpienia Gminy Gródek nad Dunajcem do realizacji projektu partnerskiego  pn. Przygotowanie dokumentacji dla projektu zagospodarowania otoczenia Jeziora Rożnowskiego –Inwestycje w Centra Rekreacyjne.

6.Odpowiedzi na interpelacje  i zapytania Radnych.

7.Sprawy bieżące i wolne wnioski.

8.Zamknięcie obrad.