Kolorowe pomysły na deszczowy piątek w Gminnej Bibliotece Publicznej

Ponad 80 dzieci uczestniczyło w piątkowych zajęciach, zorganizowanych przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Gródku n/Dunajcem w ramach Letniej Strefy Kultury. Dobrej zabawie nie przeszkodził nawet padający deszcz...

Ponad 80  dzieci  uczestniczyło w piątkowych zajęciach, zorganizowanych   przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Gródku n/Dunajcem w ramach Letniej Strefy  Kultury.  Ze względu na padający deszcz  zabawy  zostały przeniesione do sali choreograficznej.

Zajęcia prowadzili animatorzy Teatru Lalek PINOKIO. Zabawy z chustą animacyjną,  malowanie  twarzy oraz  tworzenie balonowych serc, kwiatów i zwierzątek  - to pomysł na piątkowe popołudnie. Młodzi ludzie chętnie i aktywnie włączyli się do zabawy.  Nie zabrakło również  wolontariuszek oraz mam, które towarzyszyły  swoim dzieciom. W zabawie wzięła udział również grupa  kolonijna z  Łodzi spędzająca   wakacje nad  Jeziorem Rożnowskim.

źródło: www.gbpgrodek.naszabiblioteka.com