Weź udział w III Biegu im. Józefa Szudego

Przypominamy, że już jutro (sobota, 12 lipca) w Gródku nad Dunajcem odbędzie się 3 Bieg im. Józefa Szudego.Start biegu zaplanowano na godzinę 11:00 przy Zespole Szkół w Gródku nad Dunajcem. Emocje i dobra zabawa dla wszystkich gwarantowane... bez względu na pogodę...

Już jutro (w sobotę 12 lipca 2014 roku) odbędzie się kolejny bieg w pięknej scenerii Jeziora Rożnowskiego organizowany przez Stowarzyszenie Biegowe "Pogórze Bartkowa".

Do tej pory do biegu zgłosiło sie już blisko 170 osób! Zapisywać będzie się można jeszcze przed samymi zawodami od godziny 08:00 do 10:30.

Biuro zawodów start oraz meta biegu zlokalizowane będą przy Zespole Szkół w Gródku nad Dunajcem. Tam również odbędzie się kilka innych konkurencji, m.in. bieg dla przedszkolaków (dystans 100m), bieg dla uczniów szkół podstawowych (250m – klasy I-III oraz 600m- klasy IV-VI) i dla gimnazjalistów (1 km).

Niestety impreza wiąże się z niewielkimi utrudnieniami dla kierowców. W godzinach od 11:00 do 13:00 zarówno na drodze wojewódzkiej nr 975 na odcinku Gródek n/D - Bartkowa oraz na kilku drogach gminnych ruch pojazdów będzie ograniczony.

Nad  bezpieczeństwem uczestników oraz sprawnym kierowaniem ruchem pojazdów odpowiedzialni będą druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Gródku nad Dunajcem.

Szczegóły imprezy na załączonym plakacie promującym , natomiast trasę biegu przedstawia załączona wizualizacja oraz profil biegu.