Odwołane konferencje prasowe w Bartkowej i Roztoce Brzezinach

W związku z sytuacją pogodową i ogłoszonym alarmem powodziowym na terenie gminy Gródek nad Dunajcem, Zarząd Spółki DUNAJEC odwołał zaplanowane na sobotę i niedzielę (17-18 maj) konferencje prasowe w Roztoce-Brzezinach oraz w Bartkowej-Posadowej.

Odwołana konferencja prasowa miała dotyczyć budowy oczyszczalni ścieków w Tropiu, sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w dniu 17.05.2014, natomiast w Bartkowej-Posadowej na niedzielę 18 maja zaplanowano "dzień otwarty" nowo wybudowanej oczyszczalni ścieków.

Zarząd Spółki „Dunajec” zaprasza mieszkańców Roztoki-Brzeziny oraz Tropia na spotkanie w Roztoce-Brzezinach (budynek szkoły) w dniu 31 maja 2014r. o godzinie 15:00 oraz mieszkańców Bartkowej-Posadowej, Podola-Górowej oraz Bujnego na spotkanie na terenie nowej oczyszczalni w Bartkowej-Posadowej w dniu 31 maja 2014r. o godzinie 17:00.