Przypominamy o opłatach za odbiór odpadów komunalnych

15 marca upływa termin wniesienia przez mieszkańców Gminy Gródek nad Dunajcem opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi za I kwartał 2014 roku.

Opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi powinny być wnoszone w wysokościach wynikających ze złożonych deklaracji w terminach:

1) mieszkańcy do:

• 15 marca za I kwartał
  • 15 maja za II kwartał
  • 15 września za III kwartał
  • 15 listopada za IV kwartał

2) właściciele domków letniskowych i budynków mieszkalnych zamieszkiwanych czasowo w terminie do:

• 15 maja za II kwartał
  • 15 września za III kwartał

Opłaty można dokonać u sołtysów, w kasie Urzędu Gminy lub w Banku Spółdzielczym po wcześniejszym odebraniu druku przelewu w pokoju nr 10 Urzędu Gminy, na indywidualne konto (przypisane wyłącznie danej osobie która złożyła deklarację).

Wysokość opłat za odbiór odpadów komunalnych nie uległa zmianie w stosunku do roku 2013 i wynosi:

1) jeżeli odpady nie są segregowane: 40 zł miesięcznie

2) jeżeli odpady są segregowane:

• 20 zł miesięcznie dla gospodarstw domowych piecio-osobowych lub większych
  • 15 zł miesięcznie dla gospodarstw domowych trzy i cztero -osobowych
  • 10 zł miesięcznie dla gospodarstw domowych jedno i dwu-osobowych

Pozostałe informacje na temat systemu zbiórki odpadów komunalnych na terenie Gminy Gródek nad Dunajcem dostępne są TUTAJ oraz bezpośrednio u pracowników Urzędu Gminy Gródek nad Dunajcem: Ewa Drozd oraz Barbara Kasprzyk - pok. nr 10, tel. 18 440 10 35 wewn. 33.

fot. www.marki.pl