Przejdź do stopki

Rożnów zdobywcą Pucharu Przewodniczącego Rady Gminy Gródek nad Dunajcem w turnieju halowej piłki siatkowej

Treść

Rożnów po raz kolejny zdobywcą Pucharu Przewodniczącego Rady Gminy Gródek nad Dunajcem w piłce siatkowej. Drugie miejsce wywalczyła drużyna Bart-Gród, a trzecie - Przydonica...

W niedzielnym turnieju finałowym po raz kolejny najlepszym zespołem okazała się drużyna z Rożnowa. W pierwszym półfinale Rożnów pokonał Przydonicę 2:1, natomiast w drugim Bart-Gród zwyciężył Al-Adin 2:0. W meczu o trzecie miejsce Al-Adin uległ Przydonicy 1:3,  a w finale Rożnów pokonał Bart-Gród 3:0. Puchar oraz statuetki i medale ufundowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Gródku nad Dunajcem wręczył osobiście Przewodniczący Rady Gminy  - Mirosław Małek, który dodatkowo ufundował zawodnikom napoje chłodzące. Zawody odbywały się we wspaniałej sportowej atmosferze.

Gratulujemy Zwycięzcom  a wszystkich sympatyków "siatkówki" już dzisiaj zapraszamy do udziału w kolejnej edycji turnieju!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Gródek nad Dunajcem w piłce siatkowej (16.03.20104r.)