KONKURS PALM I PISANEK WIELKANOCNYCH

Do świąt wielkanocnych jeszcze daleko ale już dzisiaj Gminny Ośrodek Kultury w Gródku nad Dunajcem zaprasza do udziału w przeglądzie palm oraz pisanek wielkanocnych.

Przegląd palm wielkanocnych ma charakter otwarty, preferowane są prace wykonane samodzielnie, technikami tradycyjnymi. Przegląd odbędzie się w niedzielę palmową – 13 kwietnia 2014, w każdym z kościołów parafialnych naszej gminy, po Mszy Św. - godzina zostanie podana przez Ks. Proboszcza w ogłoszeniach parafialnych.

Konkurs pisanek skierowany jest zaś wyłącznie do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu gminy Gródek nad Dunajcem.  Technika wykonania prac: dowolna , preferowane są prace wykonane technikami tradycyjnymi.
W konkursie biorą prace wykonane przez jednego ucznia lub grupę uczniów ( dotyczy tylko uczniów klas 0-III szkół podstawowych). Kategorie wiekowe uczestników:
a. uczniowie zerówek,
b. uczniowie klas I-III,
c. uczniowie klas IV-VI,
d. uczniowie gimnazjum.

Więcej na temat konkursu pisanek TUTAJ.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO UDZIAŁU W KONKURSACH! NIE POZWÓLMY ZAGINĄĆ PIĘKNYM TRADYCJOM WIELKANOCNYM!