Piotr Szczecina z OSP Gródek nad Dunajcem MISTRZEM POWIATU w tenisie stołowym Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

W hali sportowej przy Komendzie Miejskiej PSP w Nowym Sączu odbył się Powiatowy turniej tenisa stołowego dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Walczono o puchar Starosty Nowosądeckiego. Najlepszy okazał się reprezentant OSP Gródek nad Dunajcem.

Turniej był rozgrywany systemem pucharowym do dwóch przegranych. Do turnieju zgłosiło się 87 (!) dziewcząt i chłopców w wieku 10-16 lat.

I miejsce zajął Piotr Szczecina z OSP Gródek n/Dunajcem, II – Wojciech Szczepanek z OSP Wojnarowa, a III - Kamil Kurzeja z OSP Jazowsko.

- Mecze były zacięte i stały na wysokim poziomie – mówi dr Ryszard Poradowski, członek Zarządu Powiatu Nowosądeckiego, który obserwował zmagania druhów i druhen. - Drużyny reprezentowały aż 25 ochotniczych straży pożarnych z Sądecczyzny.

Tym bardziej cieszy zwycięstwo reprezentanta naszej gminy, któremu składamy gratulacje.

Organizatorem turnieju był Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Nowym Sączu i Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu.

źródło i fot: http://www.powiat.nowy-sacz.pl