Drużyna GRÓDEK II zdobywcą Pucharu Wójta Gminy Gródek nad Dunajcem w piłce halowej

Dwanaście drużyn rywalizowało w Turnieju Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy Gródek nad Dunajcem. Turniej, który oczywiście ma być przede wszystkim świetną zabawą i okazją do spędzenia wolnego czasu w miłej i sportowej atmosferze, dostarczył również wielkich emocji! Ostatecznie puchar trafił do drużyny GRÓDEK II, a królem strzelców został Kacper Wasilewski z Lipia

A oto jak wygląda "pierwsza trójka" turnieju:

I miejsce - GRÓDEK II

II miejsce - BUDOWLANI SQAD

III miejsce - GRÓDEK I.

Puchar oraz pamiątkowe statuetki i medale wręczył osobiście wójt Gminy Józef Tobiasz w asyście Przewodniczącego Rady Gminy Mirosława Małka.  Cały turniej sędziowali sędziowie zawodowi zrzeszeni w KSOZPN w Nowym Sączu.

Rozgrywki chociaż bardzo emocjonujące przebiegały w duchu "fair play". Zwycięzcom turnieju oraz wszystkim jego uczestnikom składamy gratulacje. Słowa uznania należą się również jego organizatorom czyli GOK w Gródku n/D oraz klubom sportowym: GKS ZAWISZA i ULKS PRZYDONICA. Organizatorzy już zapraszają na kolejną edycję turnieju!!!

Pełna relacja  z turnieju gdzie oprócz bogatej galerii zdjęć można również znaleźć szczegółowe wyniki grup i finałów:  TUTAJ (GOK).

fot. GOK, Karolina Rolka