Konkursy dla uczniów czyli „ferie w bibliotece”

Gminna Biblioteka Publiczna zaprasza uczniów z gminy Gródek n/Dunajcem do udziału konkursach organizowanych w czasie ferii zimowych. Młodsi czytelnicy mogą zaprojektować swoją zakładkę do książki, a ci starsi zareklamują książkę, którą warto przeczytać i zapamiętać. Najlepsze prace zostaną oczywiście nagrodzone...

1. Konkurs na najładniejszą zakładkę do książki - adresowany do uczniów klas I-IV Szkól Podstawowych. Technika wykonania dowolna, praca powinna być wykonana samodzielnie i starannie. Podpisane prace należy przesłać pocztą lub dostarczyć osobiście do Gminnej Biblioteki Publicznej , 33-318 Gródek n/D 28 z dopiskiem "Konkurs biblioteczny- Zakładka" w terminie od 10 do 13.02.2014 r.

2. Konkurs czytelniczy "Przeczytane, niezapomniane" - skierowany do uczniów w dwóch kategoriach wiekowych:
- klasy IV – VI Szkoły Podstawowej
- klasy I – III Gimnazjum
Należy zareklamować książkę wartą przeczytania, zachęcić innych do sięgnięcia po nią. Forma pracy dowolna/ recenzja, esej/. Tekst powinien zostać napisany w programie Word czcionką 12 o objętości maksymalnie 1-2 stron A4. Prace napisane samodzielnie należy przesłać do Gminnej Biblioteki Publicznej w formie elektronicznej na adres : gbp_grodek@onet.eu ; lub pocztą na adres:
Gminna Biblioteka Publiczna 33-318 Gródek n/D 28 w terminie do 13.02.2014r.

Zapraszamy!