Spotkanie wolontariuszy Zespołu Szkół w Gródku nad Dunajcem z pensjonariuszami DPS w Zbyszycach

W dniu 15 stycznia 2014r. w Zespole Szkół w Gródku nad Dunajcem odbyło się spotkanie z pensjonariuszami Domu Pomocy Społecznej w Zbyszycach. Goście przybyli do szkoły jak co roku na zaproszenie grupy wolontariatu działającej w szkole.

Spotkanie odbyło się w ciepłej, świątecznej atmosferze.  Uczniowie klas II – III szkoły podstawowej przedstawili jasełka, a wolontariusze zorganizowali poczęstunek.  Coroczne spotkania z mieszkańcami Domu Opieki Społecznej stają się już niemal tradycją. W spotkaniu oprócz Pani Dyrektor, nauczycieli i uczniów wziął również udział Wójt Gminy Gródek nad Dunajcem Józef Tobiasz.

fot. GOK Gródek n.D.