Przejdź do stopki

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w tenisie stołowym! Nasi gimnazjaliści najlepsi!

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w tenisie stołowym! Nasi gimnazjaliści najlepsi!

Treść


We wtorek (17 grudnia 2013 r.) w Zespole Szkół w Gródku nad Dunajcem rozegrano Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych. Do zawodów zgłosiło się łącznie dwanaście szkół w tym sześć w kategorii dziewcząt: Gimnazjum w Łącku, Gimnazjum nr 1 w Kamionce Wielkiej, Gimnazjum w Zagorzynie, Gimnazjum w Gródku nad Dunajcem, Gimnazjum w Przydonicy, Gimnazjum w Chełmcu i sześć w kategorii chłopców: Gimnazjum w Gródku nad Dunajcem, Gimnazjum w Stróżach, Gimnazjum w Zagorzynie, Gimnazjum w Łącku, Gimnazjum w Chełmcu i Gimnazjum w Królowej Górnej.

Turniej tenisa stał na dobrym poziomie, a mecze były zacięte i wyrównane. Wśród dziewcząt najlepsze okazały się gimnazjalistki z Gródka nad Dunajcem wyprzedzając dziewczynki z Przydonicy i Chełmca. W rywalizacji chłopców również zwyciężyli gospodarze turnieju pokonując Zagorzyn i Stróże. Po dwie najlepsze drużyny w kategorii dziewcząt i chłopców będą reprezentować powiat nowosądecki na zawodach rejonowych.

Zwycięskie drużyny z Gródka n. Dunajcem grały w składzie: dziewczęta: Joanna Opiło, Małgorzata Surdziel i Patrycja Bielak, a chłopcy w składzie: Piotr Szczecina, Mateusz Basta i Jakub Błędowski. Opiekunem drużyn z Gródka nad Dunajcem był Janusz Jurkowski.

Wicemistrzynie z Przydonicy wystąpiły natomiast w skłądzie: Klaudia Mlyczyńska, Aneta Pancerz oraz Patrycja Rosiek, a ich opiekunem był Krzysztof Budnik.

Naszym gimnazjalistom gratulujemy sukcesu, a opiekunom gratulujemy takich świetnych podopiecznych!

źródło i fot. http://www.powiat.nowy-sacz.pl