Przejdź do stopki

Puchar Wójta Gminy w Turnieju Sołectw 2013 dla drużyny GRÓDEK!

Treść

Puchar Wójta Gminy Gródek nad Dunajcem w Turnieju Sołectw dla drużyny "Gródek"! Królem Strzelców turnieju z ilością 7 goli został Patryk Cisowski z zespołu "Sienna". Gratulujemy!!!

Przeszło 30 stopni w cieniu nie odstraszyło naszych dzielnych piłkarzy, którzy w niedzielne popołudnie rozegrali finałowe mecze naszego turnieju. Turniej finałowy tradycyjnie już został rozegrany w Rożnowie na stadionie GKS Zawisza. Ze względu na ogromne upały skrócono czas gry (2x15 minut). W pierwszym meczu w walce o finał Gródek pokonał 2:0 (1:0) obrońcę tytułu z zeszłego roku, drużynę z Siennej. W drugim półfinale Lipie uległo Jelnej 1:2 (0:0) .W meczu o trzecie miejsce Sienna wygrała z Lipiem 6:1 (1:0) natomiast w finale Gródek pokonał Jelną 2:0 i został zdobywcą Pucharu Wójta Gminy Gródek nad Dunajcem w Turnieju Sołectw 2013.  Patryk Cisowski z Siennej zdobywca 7 goli został Królem Strzelców turnieju.

Puchar, statuetki i medale wręczył osobiście Wójt Gminy Gródek nad Dunajcem - Józef Tobiasz, a na zakończenie wszyscy biesiadowali przy pysznej kiełbasce z grilla i napojach chłodzących ufundowanych przez Wójta.

Wszystkim uczestnikom należą się gratulację oraz podziękowania za sportową postawę na boisku. Podziękowania również dla wszystkich, którzy pomagali w organizacji turnieju zawodów. Kolejna edycja turnieju za rok, na którą już teraz zapraszamy!