• MIESZKAŃCY GMINY GRÓDEK NAD DUNAJCEM BĘDĄ MIELI MOŻLIWOŚĆ WYMIANY KOTŁÓW WĘGLOWYCH NA KOTŁY GAZOWE LUB BIOMASĘ Z MOŻLIWOŚCIĄ UZYSKANIA DOTACJI DO WYSOKOŚCI 14 000 ZŁ

Składy osobowe komisji referendalnych 20.08.2015

SKŁAD OBWODOWEJ KOMISJI DS. REFERENDUM  NR 1 Z SIEDZIBĄ W WIEJSKIM DOMU KULTURY W ROŻNOWIE

 

  1. Nowakowski Marek               - Przewodniczący Komisji
  2. Próchnicki Konrad                  - Zastępca Przewodniczącego
  3. Bednarek  Halina                   - Członek Komisji
  4. Gądek Kazimierz Michał        - Członek Komisji
  5. Gondek Bernadeta                 - Członek Komisji
  6. Majda Mariola                       - Członek Komisji
  7. Mateja Paweł                                    - Członek Komisji
  8. Mroczek Urszula                    - Członek Komisji

 

SKŁAD OBWODOWEJ KOMISJI DS. REFERENDUM  NR 2 Z SIEDZIBĄ W SZKOLE PODSTAWOWEJ W ROZTOCE-BRZEZINACH

 

  1. Gondek Krzysztof                   - Przewodniczący Komisji
  2. Mlyczyńska Bożena                - Zastępca Przewodniczącego
  3. Basta Tomasz                         - Członek Komisji
  4. Bednarek Karolina                 - Członek Komisji
  5. Grecka Marzena                    - Członek Komisji
  6. Majda Edyta                           - Członek Komisji
  7. Sęk Mateusz                           - Członek Komisji
  8. Sołtys Beata                           - Członek Komisji

 

SKŁAD OBWODOWEJ KOMISJI DS. REFERENDUM NR 3 Z SIEDZIBĄ W WIEJSKIM DOMU KULTURY W BARTKOWEJ – POSADOWEJ.

 

  1. Peciak Teresa                                    - Przewodnicząca Komisji
  2. Ziółkowska Jolanta                 - Zastępca Przewodniczącej Komisji
  3. Gąska Zbigniew Kazimierz     - Członek Komisji
  4. Jurczyk Dominik                     - Członek Komisji
  5. Mateja Piotr                           - Członek Komisji
  6. Piszczek Jolanta                      - Członek Komisji
  7. Sromek Marcin                      - Członek Komisji
  8. Zięcina Ryszard                      - Członek Komisji

 

SKŁAD OBWODOWEJ KOMISJI   DS. REFERENDUM NR 4  Z SIEDZIBĄ W ZESPOLE SZKÓŁ W PRZYDONICY.

 

  1. Karnafał Celina                      - Przewodnicząca Komisji
  2. Rosiek NataliaAgnieszka        - Zastępca Przewodniczącej
  3. Bugajski Marek Zdzisław       - Członek Komisji
  4. Małek Magdalena Maria      - Członek Komisji
  5. Orzechowska Katarzyna         - Członek Komisji
  6. Szarota Maria                        - Członek Komisji
  7. Szewczyk Jakub                      - Członek Komisji

 

SKŁAD OBWODOWEJ KOMISJI DS.REFERENDUM NR 5 Z SIEDZIBĄ W SZKOLE PODSTAWOWEJ W SIENNEJ

 

  1. Bednarek Monika                  - Przewodnicząca Komisji
  2. Majcher Mirosław                 - Zastępca Przewodniczącej Komisji
  3. Janisz Maria                           - Członek Komisji
  4. Lipiński Kamil                         - Członek Komisji
  5. Małek Kinga                           - Członek Komisji
  6. Mastalerz Karol Andrzej        - Członek Komisji
  7. Michalik Agnieszka                - Członek Komisji
  8. Stanek Paweł                          - Członek Komisji

 

SKŁAD OBWODOWEJ KOMISJI DS.REFERENDUM NR 6 Z SIEDZIBĄ  W ZESPOLE SZKÓŁ W GRÓDKU NAD DUNAJCEM

 

  1. Szabla Maria                          - Przewodnicząca Komisji
  2. Sarota Michał                        - Zastępca Przewodniczącej Komisji
  3. Bugajska Barbara                  - Członek Komisji
  4. Grucel Katarzyna                   - Członek Komisji
  5. Górowski Adam                      - Członek Komisji
  6. Mateja Aneta                         - Członek Komisji
  7. Michalik Patryk                      - Członek Komisji
  8. Paruch Dominik                     - Członek Komisji

 

SKŁAD OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ DS. REFERENDUM NR 7 Z SIEDZIBĄ W DPS W ZBYSZYCACH

 

  1. Krawczyk Tomasz Franciszek             - Przewodniczący Komisji
  2. Gołąb Michał                                     - Zastępca Przewodniczącego Komisji
  3. Bednarek-Sromek Angelika               - Członek Komisji
  4. Jaje Małgorzata                                 - Członek Komisji
  5. Mateja Monika                                  - Członek Komisji
  6. Mroczek Robert Paweł                      - Członek Komisji
  7. Opiło Arkadiusz Marek                      - Członek Komisji