• UWAGA!!! W związku ze zwiększeniem zachorowań na koronawirusa w powiecie nowosądeckim informujemy, że od 15.07.2020 r. ponownie wyłącza się bezpośrednią obsługę interesantów w Urzędzie Gminy Gródek nad Dunajcem. Podania proszę wkładać do przygotowanych pojemników na dokumenty, wystawionych przed Urzędem Gminy. Jeśli niezbędna jest wizyta w urzędzie, w szczególności w sprawach dotyczących stanu cywilnego, dowodów osobistych lub spraw dot. podatków i opłat - zachęcamy do uprzedniego umówienia się.

"Inspiracje na Śliwkowym Szlaku" (14.10.2014r.)

Realizacja inwestycji pn.  „Inspiracje na śliwkowym szlaku – zagospodarowania centrum w m. Gródek nad Dunajcem” dobiega końca. Trwają ostatnei prace porządkowe i odbiorowe, ale już teraz zapraszamy do odwiedzenia tego urokliwego zakątka w Gródku nad Dunajcem. Powstały plac świetnie nadaje się do rekreacji... podobno pierwsze dziecięce rowery przetestowały już równość kostki... Plac jest oświetlony lampami solarnymi, dlatego można z niego korzystać również po zmroku.

A jak jeszcze kilka miesięcy temu wyglądał teren obecnych "Inspiracji"? Zobaczcie sami tak dla porównania... http://grodek.wkraj.pl/#/70183/0,0

Galeria