Przejdź do stopki

Mamy wicemistrzynie Powiatu Nowosądeckiego w piłce nożnej!

Treść

4 listopada 2014 r w hali sportowej w Rytrze rozegrano Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w halowej piłce nożnej dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. Piłkarki ze Szkoły Podstawowej z Jelnej zdobyły drugie miejsce ustępując gospodyniom dopiero po… 10 seriach rzutów karnych!

W zawodach występowały najlepsze w powiecie 4 zespoły w kategorii dziewcząt: Szkoła Podstawowa w Tęgoborzy, Szkoła Podstawowa w Rytrze, Szkoła Podstawowa nr 2 w Krynicy-Zdroju, Szkoła Podstawowa w Jelnej.
Wyniki poszczególnych spotkań w kategorii dziewcząt:
Jelna - Rytro 1-1
Jelna-Krynica 4-0
Jelna-Tęgoborze 2-0
Drużyny z Rytra i Jelnej po rozgrywkach grupowych miały taką samą ilość punktów i bramek, do wyłonienia zwycięzcy przeprowadzono rzuty karne w których po rozegraniu 10 serii zwyciężyły dziewczynki ze Szkoły Podstawowej w Rytrze.

Dziewczynom z Jelnej serdecznie gratulujemy!