Przejdź do stopki

Jubileusz 100-lecia urodzin

Treść

Jubileusz 100-lecia urodzin obchodziła 10 listopada 2023 roku Pani Helena Jurkowska.

Sto lat, to czas, który dla większości z nas - zwłaszcza na początku drogi życiowej - wydaje się nie do osiągnięcia… To czas, w którym zebrać można mnóstwo cennych doświadczeń i mądrości, przeżyć wspaniałe chwile szczęścia  i wiele doświadczyć.

W dniu tek pięknego jubileuszu z życzeniami do Pani Heleny pospieszył Wójt Gminy Gródek nad Dunajcem Józef Tobiasz.

Dostojna JUBILATKO! Tak wzniosła i wyjątkowa chwila jaką jest 100 rocznica urodzin nie zdarza się często w naszej gminie. Dar, którego Pani doświadcza jest skarbnicą i drogocennym dziedzictwem dla naszych pokoleń a szczególną wartość stanowi dla Pani najbliższych.
Ten, niecodzienny Jubileusz to dla mnie moment, w którym chcę Pani podziękować za wszelkie trudy i owoce minionych 100 lat, a przede wszystkim złożyć najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia dobrego zdrowia, spokoju, z uśmiechem i pogodą ducha w klimacie wdzięczności, szacunku i życzliwości otoczenia na dalsze długie lata życia.”

Podczas spotkania popłynęło wiele wspomnień z lat dzieciństwa i  młodości Pani Heleny.  Życie upływało na pracy, a dziś w dniu jubileuszu w gronie najbliższych, rodziny, przedstawicieli samorządu, troskliwych opiekunów popłynęło tradycyjne 200 lat.

Pani Helenie raz jeszcze  gratulujemy tak pięknego Jubileuszu życząc pełnych ciepła relacji z najbliższymi.

 


 

Zdjęcia