20 lat działalności Klubu Sportowego "ZAWISZA"

Gminny Klub Sportowy ZAWISZA zakończył zmagania w sezonie 2022/2023. Zawodnicy rożnowskiego klubu osiągnęli historyczny sukces zajmując 1. miejsce w rozgrywkach nowosądeckiej Klasy A i tym samym uzyskali awans do wyższej ligi.

Podopieczni trenera Marka Sromka od pierwszego do niemal ostatniego meczu walczyli z

drużynami z Wielogłów i Nawojowej, ale ostatecznie to żółto-czarni świętowali mistrzostwo już w przedostatniej kolejce.

Mając jedną z najmłodszych kadr w lidze GKS w 30 spotkaniach zanotował 25 zwycięstw,

trzykrotnie dzielił się punktami z przeciwnikami i tylko dwa razy schodził z boiska pokonany. Jedną z dwóch drużyn których w tym sezonie nie udało się im pokonać, był inny zespół z naszej gminy – ULKS Przydonica.

W tym roku ZAWISZA obchodzi jubileusz 20-lecia swojej działalności. Główne obchody

odbędą się 1 lipca w Rożnowie. W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy na to wydarzenie. Głównym punktem programy będzie mecz

jubileuszowy w którym będzie można zobaczyć w akcji byłych i obecnych zawodników klubu. Nie zabraknie także atrakcji dla dzieci oraz dobrej zabawy przy muzyce na żywo.

Kadra GKS ZAWISZA w sezonie 2022/2023:

Trener: Sromek Marek

Prezes/Kierownik drużyny: Cisowski Wiesław

Zawodnicy:

Baran Dawid, Bednarek Antoni, Bednarek Artur, Brdej Filip, Buchowicz Aleksander, Cisowski Bartłomiej, Cisowski Patryk, Greczek Oskar,

Groń Hubert, Janisz Krzysztof, Kantor Bartłomiej, Kostrzewa Sławomir, Koszyk Jakub, Koszyk Kacper, Koterla Filip, Krzyżak Mateusz,

Kurowski Michał, Mateja Maciej, Mateja Paweł, Mączyński Krystian, Mordarski Kamil, Noga Krzysztof, Różański Dominik,

Rybarczyk Bartosz, Rybski Andrzej, Rybski Bartłomiej, Saczka Rafał, Saczka Tomasz, Szczecina Arkadiusz, Wolak Tomasz.

Pliki

kwartalnik.pdf 6830.51 KB