GMINNE ZAWODY SPORTOWO – POŻARNICZE OSP

W dniu 17 czerwca 2023 r./sobota/ na boisku sportowym K.S „Hart” w Tęgoborzy odbyły się Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze dla jednostek OSP grupy A - męskie drużyny pożarnicze i grupy C – kobiece drużyny pożarnicze.

W dniu 17 czerwca 2023 r./sobota/ na boisku sportowym K.S „Hart”                               w Tęgoborzy odbyły się Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze dla jednostek OSP grupy A - męskie drużyny pożarnicze i grupy C – kobiece drużyny pożarnicze. Gminę Grodek nad Dunajcem reprezentowały jednostki: OSP Rożnów, OSP Gródek nad Dunajcem - Drużyna Męska i Kobieca, OPS Jelna oraz OSP Przydonica.

Strażacy rywalizowali w następujących konkurencjach: mustrze, sztafecie pożarniczej,          oraz ćwiczeniach bojowych, wyniki naszych drużyn przedstawiamy poniżej:

OSP GRÓDEK N/DUNAJCEM (dr. Męska) - I miejsce (95,77 pkt.)

OSP GRÓDEK N/DUNAJCEM( dr. Kobieca) - I miejsce (129,41 pkt)

OSP ROŻNÓW – II miejsce (119,43 pkt.)

OSP Jelna – III miejsce (123,52 pkt.)

OSP PRZYDONICA - IV miejsce (138,11 pkt.)

W przerwie pomiędzy poszczególnymi konkurencjami uczestnicy mogli się posilić smacznym posiłkiem przygotowanym przez organizatora.

Wszystkim uczestnikom SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!