Głosujmy na nasz zespół w 6 edycji Budżetu Obywatelskiego

Nasz Zespół Regionalny Rożnowska Dolina bierze udział w 6. Edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.  W ramach zadania "Rożnowska Kuźnia Tradycji- promocja i rozwój Zespołu Regionalnego Rożnowska Dolina"

W ramach zadania "Rożnowska Kuźnia Tradycji- promocja i rozwój Zespołu Regionalnego Rożnowska Dolina" Zespół chciałby zakupić 20 kompletów strojów charakterystycznych dla regionu Lachów Sądeckich.

Głosować mogą mieszkańcy województwa małopolskiego, którzy mają ukończone 16 lat.

Wypełnioną kartę do głosowania można złożyć na dzienniku podawczym Urzędu Gminy. Głos można oddać również elektronicznie na stronie: https://malopolska.budzet-obywatelski.eu/glosowanie

„ Rożnowska Dolina” to zespół, który zawsze angażuje się w rozwój kultury i kultywowanie tradycji ludowych. Uświetnia wiele gminnych uroczystości. Godnie reprezentuje naszą Gminę na zewnątrz. Podziękujemy im naszymi głosami.”

Pliki

Karta do głosowania 147.43 KB