Przejdź do stopki

GMINNE ZAWODY MDP 2022

GMINNE ZAWODY MDP 2022

Treść

Mamy już za sobą kolejne zmagania Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Tym razem zawody odbyły się na stadionie sportowym w Bartkowej-Posadowej, przy pięknej, długo wyczekiwanej słonecznej pogodzie.

Z terenu gminy Gródek nad Dunajcem w zmaganiach uczestniczyła 7 drużyn – cztery drużyny dziewczęce i trzy chłopięce, natomiast z Łososiny Dolnej - udział wzięły 4 drużyny chłopięce. Młodzież rywalizowała w następujących konkurencjach: musztra, ćwiczenie bojowe, sztafeta pożarnicza. Sędzią głównym zawodów był Naczelnik Wydziału Operacyjno - Szkoleniowego,  bryg. Marian marszałek z PSP w Nowym Sączu. Zawody przebiegły szybko i sprawnie, a co najważniejsze, obyło się bez kontuzji. Zmagania młodzieży dopingowała licznie zgromadzona publiczność.

 Po bardzo emocjonującej i stojącej na wysokim poziomie rywalizacji kolejność zajętych miejsc przedstawia się następująco:

 

GMINA GRÓDEK N/DUNAJCEM

Kategoria dziewcząt

  1. MDP OSP Gródek nad Dunajcem (MDP w Podolu-Górowej dr. 2.)
  2. MDP OSP Gródek nad Dunajcem (MDP w Podolu-Górowej dr. 1.)
  3. MDP OSP Gródek nad Dunajcem
  4. MDP OSP Przydonica

 

Kategoria chłopców

  1. MDP OSP Przydonica
  2. MDP OSP Gródek nad Dunajcem (MDP w Podolu-Górowej)

 

Serdecznie dziękujemy dzieciom i młodzieży wraz z ich opiekunami za aktywny udział, sędziom, strażakom ochotnikom za pomoc w organizacji zawodów MDP oraz wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania zawodów.

Po zakończeniu zawodów nastąpiło uroczyste wręczenie pucharów i dyplomów oraz skromny poczęstunek.

Wszystkim uczestnikom, a najbardziej zwycięzcom GRATULUJEMY!!!