Przypominamy o trwających konsultacjach strategii

Uwaga: Zmiana godziny spotkania konsultacyjnego

Wójt Gminy Gródek nad Dunajcem

PRZYPOMINA O TRWAJĄCYCH KONSULTACJACH SPOŁECZNYCH

projektu Strategii Rozwoju Gminy Gródek nad Dunajcem na lata 2022-2030, które odbędą się w terminie od 21 lutego 2022r. do 20 marca 2022 r.

Konsultacje są prowadzone w celu przedstawienia projektu Strategii Rozwoju Gminy Gródek nad Dunajcem na lata 2022-2030 oraz poznania opinii, zebrania uwag i propozycji zmian w zakresie przedmiotowego projektu.

Projekt Strategii Rozwoju Gminy Gródek nad Dunajcem na lata 2022-2030 podlega konsultacjom m.in. z:

1) mieszkańcami gminy Gródek nad Dunajcem,

2) lokalnymi partnerami społecznymi i gospodarczymi, w szczególności z działającymi na terenie gminy Gródek nad Dunajcem, w tym organizacjami pozarządowymi i przedsiębiorcami,

3) sąsiednimi gminami.

Serdecznie zapraszam na spotkania konsultacyjne które odbędą się w terminach:

• I spotkanie w dniu 8 marca 2022 r. o godzinie 12:00 (UWAGA: ZMIANA GODZINY) w Urzędzie Gminy Gródek nad Dunajcem dla przedsiębiorców, proboszczów, organizacji pozarządowych.
  • II spotkanie w dniu 8 marca 2022 r. o godzinie 15:00 w Urzędzie Gminy Gródek nad Dunajcem dla radnych, sołtysów, pracowników JST.

Program spotkania konsultacyjnego, obejmował będzie:

1. Otwarcie zebrania przez Wójta Gminy Gródek nad Dunajcem.
  2. Prezentacja PowerPoint jako wprowadzenie do dyskusji, która prezentować będzie „Strategię Rozwoju Gminy Gródek nad Dunajcem na lata 2022-2030”, według następującego scenariusza:
  1. Wnioski z diagnozy społecznej, gospodarczej oraz przestrzennej Gminy Gródek nad Dunajcem,
  2. Wizja oraz misja Gminy Gródek nad Dunajcem,
  3. Obszary tematyczne, a w nich cele strategiczne i operacyjne,
  4. Zadania inwestycyjne Gminy Gródek nad Dunajcem do realizacji w latach 2022-2030,
  5. Zadania społeczne Gminy Gródek nad Dunajcem do realizacji w latach 2022-2030,
  6. Monitoring i ewaluacja oraz procedury uaktualnienia „Strategii Rozwoju Gminy Gródek nad Dunajcem na lata 2022-2030” z dokumentami planistycznymi na poziomie kraju i województwa małopolskiego.
  1. Prezentacja.
  2. Podsumowanie. Wnioski. Rekomendacje.