UROCZYSTE WRĘCZENIE NAGRÓD LAUREATOM FINAŁU OTWP W ZIELONKACH

W dniu 14 lutego na terenie remizy OSP Zielonki k/Krakowa, podczas spotkania Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom finału Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej - „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

Z terenu Gminy Gródek nad Dunajcem do ostatniego etapu zakwalifikowali się Justyna i Mateusz Kuś z MDP OSP Gródek nad Dunajcem.  Zdobywcą III miejsca w  finale OTWP  -  w grupie II - szkoły ponadpodstawowe został Mateusz Kuś, natomiast tytuł laureata finału w grupie II - szkoły ponadpodstawowe zdobyła Justyna Kuś.

Nagrody wręczali Wiceminister Środowiska a zarazem Prezes Zarządu Wojewódzkiego ZOSP RP - Edward Siarka, Małopolski Komendant Wojewódzki PSP st. bryg. - Piotr Filipek, Dyrektor Zarządu Wykonawczego Związku OSP RP  Kazimierz Sady, Dyrektor Zarządu Wykonawczego ZOW ZOSP RP woj. Małopolskiego Łukasz Łach, Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Nowym Sączu - Paweł Motyka oraz Komendant Gminny ZOSP RP w Gródku nad Dunajcem Tadeusz Gąska.

Jest to ogromny sukces naszej młodzieży, rodziców oraz opiekunów. W dotychczasowej historii turnieju OTWP jeszcze nigdy „naszym” zawodnikom nie udało się osiągnąć tak wspaniałego wyniku. Cieszymy się serdecznie  i gratulujemy osiągnięć!