Rusza projekt wymiany kotłów węglowych

MIESZKAŃCY GMINY GRÓDEK NAD DUNAJCEM BĘDĄ MIELI MOŻLIWOŚĆ WYMIANY KOTŁÓW WĘGLOWYCH NA KOTŁY GAZOWE LUB BIOMASĘ Z MOŻLIWOŚCIĄ UZYSKANIA DOTACJI DO WYSOKOŚCI 14 000 ZŁ

Wójt Gminy Gródek nad Dunajcem informuje, że projekt pn. „Wymiana źródeł ciepła w indywidualnych gospodarstwach domowych ze spalających paliwa stałe na spalające biomasę lub wykorzystujące paliwa gazowe - na terenie Gminy Gródek nad Dunajcem - część II” złożony przez Gminę Gródek nad Dunajcem został wybrany do dofinansowania w ramach środków RPO WM na lata 2014 – 2020, działanie 4.4 Redukcja emisji zanieczyszczeń do powietrza.

Projekt obejmuje działania związane z wymianą źródeł ciepła w indywidualnych gospodarstwach domowych spalających paliwa stałe na spalające biomasę lub wykorzystujące paliwa gazowe.

W ramach projektu przewiduje się wymianę 100 starych kotłów na paliwa stałe (kopciuchów) na 94 kotły gazowe i 6 kotłów na biomasę.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z programu.

Pliki

piece_Gródek.docx 18.29 KB