Wizyta Marszałka Województwa Małopolskiego w Gródku nad Dunajcem

Marszałek Województwa Małopolskiego  Pan Witold Kozłowski w  obecności pani Dyrektor  ZDW Katarzyny Węgrzyn -Madeja odwiedził gminę Gródek nad Dunajcem. Podsumowano inwestycje wykonane w 2021 roku, głównie dotyczące prac na drodze wojewódzkiej nr 975, przebudowę mostów na Bartkowej  na Koszarce, budowę ronda i ścieżki pieszo rowerowej. Inwestycja podzielona na 3 etapy współfinansowana była ze środków unijnych,  z osłony przeciwosuwiskowej, a także wkładu własnego gminy Gródek nad Dunajcem na który pozyskano środki z Rządowego Funduszu  Inwestycji Lokalnych. Marszałek odwiedził również siedzibę klubu sportowego ULKS Jelna Staszkówka mieszczącą się przy boisku sportowym w Siennej. Na budowę obiektu gmina pozyskała środki z Ministerstwa Sportu, a także z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Podczas spotkania Marszałek interesował się perspektywami rozwoju gminy, szczególnie pod kątem rozwoju turystyki.