KOMUNIKAT - ZAOSTRZENIE ZASAD BEZPIECZEŃSTWA W URZĘDZIE GMINY

W związku z pojawieniem się potwierdzonego przypadku Covid-19 wśród pracowników Urzędu Gminy w Gródku nad Dunajcem w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców, informujemy, że od 22 października 2021r. do odwołania, , kontakt z pracownikami Urzędu Gminy będzie możliwy tylko telefonicznie lub mailowo.

W związku z pojawieniem się potwierdzonego przypadku Covid-19 wśród pracowników Urzędu Gminy w Gródku nad Dunajcem w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców, informujemy, że od 22 października 2021r. do odwołania, , kontakt z pracownikami Urzędu Gminy  będzie możliwy tylko telefonicznie lub mailowo.

e-mail: gmina@gminagrodek.pl

1. W sytuacjach pilnych, szczególnie w sprawach aktów stanu cywilnego oraz ewidencji ludności i dowodów osobistych, w których konieczny jest osobisty kontakt z pracownikiem Urzędu Gminy, obsługa będzie możliwa po wcześniejszym telefonicznym umówieniu z pracownikiem merytorycznym.
  2. Wyłącza się również całkowitą obsługę kasową w Urzędzie Gminy Gródek nad Dunajcem. Przypomina się ,że wpłaty z tytułu podatków i opłat można dokonywać na indywidualne rachunki bankowe podane na decyzjach i zawiadomieniach w sprawie określenia ich wysokości lub na poniższy numer konta bankowego.:

Bank Spółdzielczy w Nowym Sączu 63 8811 0006 0010 0100 1720 0001

1. Przed drzwiami wejściowymi do budynku usytuowana jest skrzynka podawcza, do której należy wrzucać korespondencję. Zapewniamy, że wszystkie wrzucone do skrzynki podania zostaną zarejestrowane i przekazane pracownikom merytorycznym.
  1. Informację o założeniu profilu zaufanego można uzyskać na stronie https://www.gov.pl/web.gov/zaloz-profil-zaufany.