Aktualności

ZAWODY MDP 2021 27.09.2021

W niedzielę (26.09.2021r.), na stadionie sportowym w Rożnowie odbyły się Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych OSP z gminy Łososina Dolna i Gródek nad Dunajcem.

Z terenu gminy Gródek nad Dunajcem w zmaganiach uczestniczyły 4 drużyny – po dwie drużyny dziewczęce i chłopięce, natomiast z Łososiny Dolnej - udział wzięły 2 drużyny chłopięce. Młodzież rywalizowała w następujących konkurencjach: musztra, ćwiczenie bojowe, sztafeta pożarnicza. Sędzią głównym zawodów był pracownik Wydziału Operacyjno - Szkoleniowego,  kpt. Krzysztof Bieniek z PSP w Nowym Sączu. Obecny był również Wójt Gminy Gródek nad Dunajcem - Józef Tobiasz, który zainaugurował zawody. Dzięki słonecznej pogodzie zawody przebiegły szybko i sprawnie, obyło się bez kontuzji. Młodzież była wspomagana przez mieszkańców gminy zgromadzonych na stadionie, głośno dopingującą startującą młodzież.

 Po bardzo emocjonującej i stojącej na wysokim poziomie rywalizacji kolejność zajętych miejsc przedstawia się następująco:

 

GMINA GRÓDEK N/DUNAJCEM

Kategoria dziewcząt

  1. MDP OSP Gródek nad Dunajcem (MDP w Podolu-Górowej)
  2. MDP OSP Przydonica

 

Kategoria chłopców

  1. MDP OSP Gródek nad Dunajcem (MDP w Podolu-Górowej)
  2. MDP OSP Przydonica

Serdecznie dziękujemy dzieciom i młodzieży wraz z ich opiekunami za aktywny udział, sędziom, strażakom ochotnikom za pomoc w organizacji zawodów MDP oraz wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania zawodów.

Po zakończeniu zawodów nastąpiło uroczyste wręczenie pucharów i dyplomów oraz skromny poczęstunek.

Wszystkim uczestnikom, a najbardziej zwycięzcom GRATULUJEMY!!!

Galeria