Uwaga - zmiany w dowodach osobistych

W związku ze zmianą ustawy o dowodach osobistych (Dz.U.2021, poz.1000) Wójt Gminy Gródek nad Dunajcem uprzejmie informuje, że złożenie wniosku o dowód osobisty w formie dokumentu elektronicznego będzie możliwe do dnia 26 lipca 2021 roku.

Szanowni Państwo

W związku ze zmianą ustawy o dowodach osobistych (Dz.U.2021,  poz.1000) Wójt Gminy Gródek nad Dunajcem uprzejmie informuje, że złożenie wniosku o dowód osobisty w formie dokumentu elektronicznego będzie możliwe do dnia 26 lipca 2021 roku.

Wójt Gminy

mgr inż. Józef Tobiasz