UWAGA!! ZMIANA HARMONOGRAMU WYWOZU ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY GRÓDEK N.D

UWAGA!!! INFORMUJEMY, ŻE JEST ZMIENIONA KOLEJNOŚĆ ZBIÓRKI ODPADÓW KOMUNALNYCH. Od kwietnia do października wprowadza się odbiór odpadów zmieszanych (balast) w II i IV tyg. danego miesiąca, a odpady wysegregowane III tyg. danego miesiąca. W załączeniu ZMIENIONY harmonogram wywozu odpadów na terenie gminy Gródek nad Dunajcem na 2021 rok.

UWAGA!!!

INFORMUJEMY, ŻE JEST ZMIENIONA KOLEJNOŚĆ ZBIÓRKI ODPADÓW KOMUNALNYCH.

Od kwietnia do października wprowadza sie odbiór odpadów zmieszanych (balast) w II i IV tyg. danego miesiąca, a odpady wysegregowane III tyg. danego miesiąca.

Jednocześnie przypominamy, że z dniem 15 marca (tj. poniedziałek) mija termin płatności I raty za zbiórkę i zagospodarowanie odpadów komunalnych.

W załączeniu harmonogram wywozu odpadów na terenie gminy Gródek nad Dunajcem na 2021 rok.