Przejdź do stopki

50 lat razem...

Treść

18 października br. w Ośrodku Rekolekcyjnym "ARKA" odbyło się doroczne spotkanie par małżeńskim z 50-letnim stażem. Z okazji "złotych godów " 18 dostojnych par otrzymało medale Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej za długoletnie pożycie małżeńskie. Gratulacje oraz życzenia składali również przedstawiciele władz gminnych, powiatowych i kościelnych.

18 października br. w Ośrodku Rekolekcyjnym "ARKA" odbyło się doroczne spotkanie par małżeńskim z 50-letnim stażem. Z okazji "złotych godów " 18 dostojnych par zostało zaproszonych na uroczystość, podczas której otrzymali medale Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej za długoletnie pożycie małżeńskie.

Nie obyło się oczywiście bez kwiatów, upominków oraz życzeń od władz gminnych, powiatowych i kościelnych, a dla wszystkich zebranych gości przygrywała kapela "Rożnowioków". Uroczyste spotkanie było również okazją do wspomnień przy wspólnym obiedzie…

Wójt Gminy – Józef Tobiasz wraz z Przewodniczącym Rady Gminy – Józefem Klinkiem gratulowali dostojnym małżonkom dotrzymania przysięgi małżeńskiej życząc jednocześnie, aby „… aby ta miłość dalej w Nich trwała.

A oto dostojni Jubilaci:

 1. Zofia i Tadeusz Bastowie z Gródka nad Dunajcem
 2. Janina i Józef Biernaccy z Gródka nad Dunajcem
 3. Barbara i Ryszard Bochenkowie z Siennej
 4. Irena i Józef Galicowie z Przydonicy
 5. Maria i Bronisław Górka z Siennej
 6. Aniela i Czesław Górowscy z Gródka nad Dunajcem
 7. Janina i Zdzisław Hajdukowie z Rożnowa
 8. Danuta i Władysław Jasińscy z Gródka nad Dunajcem
 9. Janina i Józef Kołbonowie z Gródka nad Dunajcem
 10. Danuta i Stanisław Nowińscy z Przydonicy
 11. Ewa i Władysław Odelga z Przydonicy
 12. Stefania i Stanisław Osmęda z Przydonicy
 13. Zofia i Józef Paruchowie z Rożnowa
 14. Maria i Jerzy Rabsztyn  z Gródka nad Dunajcem
 15. Helena i Marian Sarotowie z Gródka nad Dunajcem
 16. Joanna i Władysław Smajdorowie z Przydonicy
 17. Irena i Józef Widlak z Przydonicy
 18. Joanna i Narcyz Wolakowie z Przydonicy