Przejdź do stopki

Dzień Zdrowego Stylu Życia Gródku nad Dunajcem

Treść

W piątek 22 kwietnia uczniowie z Zespołu Szkół w Gródku nad Dunajcem odłożyli na bok książki i urządzili Dzień Zdrowego Stylu Życia czyli „zdrowe jedzonko i ruch”. Dopisała pogoda dlatego dzień rozpoczął się marszobiegiem dookoła Gródka nad Dunajcem, potem przygotowanie i pałaszowanie kanapek oraz szaszłyków i znowu zajęcia sportowe...

W piątek 22 kwietnia uczniowie z Zespołu Szkół w Gródku nad Dunajcem odłożyli na bok książki  i urządzili Dzień Zdrowego Stylu Życia czyli „zdrowe jedzonko i ruch”. Dopisała pogoda dlatego dzień rozpoczął się marszobiegiem dookoła Gródka nad Dunajcem, potem przygotowanie i pałaszowanie kanapek oraz szaszłyków i znowu zajęcia sportowe...

A oto krótka relacja z tego ciekawego dnia w szkole w Gródku nad Dunajcem przygotowana przez redakcję gazetki szkolnej „Echo Pogórza”:

„22.04.2016r. zdrowo, kolorowo i wesoło spędziliśmy dzisiaj szkolny czas! Zamiast książek - zdrowe jedzonko i ruch! Dzień Zdrowego Stylu Życia rozpoczęliśmy wspólnym marszobiegiem dookoła Gródka nad Dunajcem, a słoneczna pogoda sprzyjała!! Potem podzieleni na grupy wiekowe przygotowywaliśmy kanapki i szaszłyki, które wspólnie z apetytem degustowaliśmy, popijając sokami. Mniam, mniammm… Na hali gimnastycznej odbywały się różnorodne próby zręcznościowo – sprawnościowe, aerobik i rozgrywki sportowe w piłkę nożną. Dreszczyków emocji więc nie brakowało. Ponadto odwiedzili nas dwaj nasi absolwenci: Dominik Kołacz i Sebastian Adameczek, którzy pokazali nam różne ćwiczenia Street Workout, zapierające dech w piersiach. Ich pokazy i pogadanki uświadomiły nam, że warto rozwijać swoje pasje. Oby więcej takich zdrowych dni w szkole…”

Pozostaje pogratulować organizatorom świetnego pomysłu. Dzień Zdrowego Stylu Życia przygotowali: p. Karolina Litwińska i p. Janusz Jurkowski.

Galeria zdjęć: Dzień Zdrowego Stylu Życia Gródku nad Dunajcem (22.04.2016r.)