Przejdź do stopki

WYNIKI KONKURSU DLA NGO

WYNIKI KONKURSU DLA NGO

Treść

W wyniku przeprowadzonego postępowania konkursowego  podaje się do publicznej wiadomości wykaz podmiotów, które wybrane zostały na realizację zadań z zakresu kultury fizycznej.

  1. GKS „ZAWISZA” w Rożnowie – na prowadzenie zajęć sportowych i treningów szkoleniowych z zawodnikami: piłka nożna na terenie gminy Gródek nad Dunajcem prowadzenie rozgrywek drużynowych. Wysokość przyznanych środków – 46.000,00 złotych
  2. UKS „Trójka” z Jelnej – na prowadzenie zajęć sportowych i treningów szkoleniowych z zawodnikami: piłka nożna dziewczyn na terenie gminy Gródek nad Dunajcem prowadzenie rozgrywek drużynowych. Wysokość przyznanych środków – 35.500,00 złotych.
  3. ULKS „PRZYDONICA” w Przydonicy - na prowadzenie zajęć sportowych i treningów szkoleniowych z zawodnikami: piłka nożna na terenie gminy Gródek nad Dunajcem prowadzenie rozgrywek drużynowych. Wysokość przyznanych środków – 34.000,00 złotych
  4. LUKS „LIPIE” w Lipiu – na prowadzenie zajęć tenisa stołowego z dziećmi i młodzieżą z terenu Gminy Gródek nad Dunajcem, uczestnictwo w indywidualnych i drużynowych zawodach na wszystkich szczeblach, organizowanie otwartych turniejów. Wysokość przyznanych środków – 4.500,00 złotych.