Otwarty konkurs ofert: Usługi Aktywnej Integracji o charakterze zawodowym" - wyniki konkursu

Zarządzenie nr 99/2017 Wójta Gminy Gródek nad Dunajcem z dnia 14 sierpnia 2017 r. w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację w roku 2017 zadania publicznego z zakresu aktywizacji zawodowej pn. Usługi Aktywnej Integracji o charakterze zawodowym w ramach zadania "Aktywizacja społeczno-zawodowa osób  mieszkańców Gminy Gródek nad Dunajcem (zadanie 3 Usługi Aktywnej Integracji o charakterze zawodowym).

Treść zarządzenia w załączniku.

Pliki