Przejdź do stopki

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

Treść

W dniach 7-11 sierpnia br. na terenie Gminy Gródek nad Dunajcem zostanie przeprowadzona zbiórka odpadów wielkogabarytowych, elektrycznych i elektronicznych /meble, wersalki, kanapy, fotele, sprzęt rtv i agd, komputery/ zużytych opon i przeterminowanych lekarstw.

W dniach 7-11 sierpnia br. na terenie Gminy Gródek nad Dunajcem zostanie przeprowadzona zbiórka odpadów wielkogabarytowych, elektrycznych i elektronicznych /meble, wersalki, kanapy, fotele, sprzęt rtv i agd, komputery/  zużytych opon  i przeterminowanych lekarstw.

Harmonogram wywozu jest następujący:

1. Sołectwo Tropie , Roztoka Brzeziny , Rożnów do mostu – 7  sierpnia 2017 roku - poniedziałek

2. Sołectwo  Rożnów – 8 sierpnia 2017 roku- wtorek

3. Sołectwo Bartkowa Posadowa , Podole Górowa i Bujne – 9 sierpnia 2017 roku- środa

4. Sołectwo Przydonica , Przydonica Glinik , Jelna i Jelna Działy – 10 sierpnia 2017 roku- czwartek

5. Sołectwo Gródek nad Dunajcem , Lipie , Sienna i Zbyszyce – 11 sierpnia 2017 roku- piątek

Zbiórka zostanie przeprowadzona  drogami:  wojewódzką, powiatowymi i drogami gminnymi utwardzonymi (z możliwością przejazdu dużego samochodu ciężarowego).  

Odpady należy dostarczyć do godziny 700.

Zbiórka zostanie przeprowadzona  drogami : wojewódzką, powiatową i drogami gminnymi utwardzonymi z możliwością przejazdu dużego samochodu ciężarowego.  Odpady należy dostarczyć do godziny 700.

Dodatkowo w dniach : 7-8 sieprnia w ROŻNOWIE obok firmy KAMIX , 9-10 sierpnia w m. BARTKOWA –POSADOWA koło mostu w stronę Rożnowa  i 11-12 sierpnia w SIENNEJ obok przystanku autobusowego na skrzyżowaniu  będzie ustawiony  kontener  na wyżej wymienione odpady .