Zawiadomienie o wydaniu decyzji środowiskowej

Wójt Gminy Gródek nad Dunajcem zawiadamia, że decyzją z dnia 22.07.2016 roku, znak: PPOŚ.6220.5.2016 stwierdził brak potrzeby przeprowadzania oceny oddziaływania na środowisko przedsięwzięcia pod nazwą: „Rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej – etap IV w miejscowości Podole- Górowa i odprowadzanie ścieków do oczyszczalni ścieków w Bartkowej - Posadowej”

Wójt Gminy Gródek nad Dunajcem zawiadamia, że decyzją z dnia 22.07.2016 roku, znak: PPOŚ.6220.5.2016 stwierdził brak potrzeby przeprowadzania oceny oddziaływania na środowisko przedsięwzięcia pod nazwą: „Rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej – etap IV w miejscowości Podole- Górowa  i odprowadzanie ścieków do oczyszczalni ścieków w Bartkowej - Posadowej”.

Więcej szczegółów pod załączonym linkiem.