Obwieszczenie o wydaniu postanowienia w sprawie wydania decyzji środowiskowej

Zawiadomienie Wójta Gminy Gródek nad Dunajcem o wydaniu postanowienia nr PPOŚ.6220.5.2016 stwierdzającego brak potrzeby przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko dla przedsięwzięcia polegającego na "Rozbudowie sieci kanalizacji sanitarnej - etap IV w miejscowości Podole Górowa i odprowadzanie ścieków do oczyszczalni ścieków w Bartkowej-Posadowej".

Zawiadomienie Wójta Gminy Gródek nad Dunajcem o wydaniu postanowienia nr PPOŚ.6220.5.2016 stwierdzającego brak potrzeby przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko dla przedsięwzięcia polegającego na "Rozbudowie sieci kanalizacji sanitarnej - etap IV w miejscowości Podole Górowa i odprowadzanie ścieków do oczyszczalni ścieków w Bartkowej-Posadowej" oraz, że zostały zebrane już wystarczające dowody i materiały do wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla w/w  przedsięwzięcia.

Treść zawiadomienia/obwieszczenia w załączniku.

Pliki