Nabór na wolne stanowisko pracy - informacja o wynikach naboru

Informacja o wynikach naboru na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Gminy w Gródku nad Dunajcem ds. ds. ochrony środowiska.

INFORMACJA O WYNIKACH NABORU
URZĄD GMINY W GRÓDKU NAD DUNAJCEM

Stanowisko: Ochrona Środowiska

Wójt Gminy Gródek nad Dunajcem informuje, że w wyniku zakończenia procedury naboru na wolne urzędnicze stanowisko ds. ochrony środowiska wybrana została:

MAŁGORZATA GALAROWICZ – ZAM. ROZTOKA – BRZEZINY.

UZASADNIENIE DOKONANEGO WYBORU:

Pani Małgorzata Galarowicz  posiada wykształcenie wyższe II stopnia na Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie na Wydziale Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska  - kierunek Ochrona Środowiska, specjalność ocena stanu środowiska. Spełnia wszystkie wymogi niezbędne (formalne).

W okresie od 16.02.2015 do 15.08.2015r. odbyła staż w Urzędzie Gminy w Gródku nad Dunajcem.

Do aplikacji dołączyła zaświadczenia o wielu ukończonych kursach między innymi:

- kurs języka angielskiego specjalistycznego w zakresie ochrony środowiska,

- zaświadczenie o złożeniu egzaminu z języka angielskiego na poziomie B2 w rozumieniu Europejskiego Opisu Systemu Kształcenia Językowego Rady Europy.

- kurs Pełnomocnika i Audytora Wewnętrznego Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością, Środowiskowego i Bezpieczeństwa Pracy

Podczas wypełniania testu i rozmowy kwalifikacyjnej wykazała się znajomością zagadnień dotyczących spraw załatwianych na stanowisku, którego nabór dotyczy.

Mając powyższe na uwadze kandydatura Pani Małgorzaty Galarowicz została najwyżej oceniona przez komisję rekrutacyjną.

Gródek nad Dunajcem, 29 lutego 2016r.

WÓJT

/-/mgr inż. Józef Tobiasz