Konkurs ofert dla organizacji pozarządowych

Wójt Gminy Gródek nad Dunajcem ogłasza konkurs ofert dla podmiotów nie zaliczanych do sektora finansów publicznych na realizację zadań gminy w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu. Termin składani ofert: 11 luty 2016 r.

OGŁOSZENIE

Wójt Gminy Gródek nad Dunajcem ogłasza, że podmioty nie zaliczone do sektora finansów publicznych, a realizujące zadania gminy w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu mogą ubiegać się o dotację na realizację tych zadań w formie pisemnej poprzez złożenie oferty.

1. Zadaniami priorytetowymi gminy z zakresu kultury fizycznej i sportu są:

Prowadzenie zajęć sportowych i treningów szkoleniowych z zawodnikami:

- piłka nożna: prowadzenie zajęć, treningów szkoleniowych z zawodnikami terenu gminy Gródek nad Dunajcem,

• Prowadzenie rozgrywek drużynowych,
  • Współpraca z dziećmi i młodzieżą na terenie gminy Gródek nad Dunajcem.
  • Wysokość środków publicznych przeznaczonych na realizację tego zadania ustala się na kwotę – 70.000,00 złotych(słownie: siedemdziesiąt tysięcy złotych)

- tenis stołowy: prowadzenie z dziećmi i młodzieżą z terenu gminy Gródek nad Dunajcem zajęć tenisa stołowego,

• Uczestnictwo w indywidualnych i drużynowych zawodach tenisa stołowego na wszystkich szczeblach,
  • Organizowanie otwartych turniejów tenisa stołowego w miejscowościach gminy Gródek nad Dunajcem.
  • Wysokość środków publicznych przeznaczonych na realizację tego zadania ustala się na kwotę 5.000,- złotych(słownie: pięć tysięcy złotych).

2. Oferta powinna w szczególności zawierać:

• Nazwę i formę prawną jednostki ubiegającej się,
  • Przedmiot działalności statutowej,
  • Zakres prowadzonej działalności statutowej
  • Opis zadania w tym:
  • Nazwa zadania.
  • Miejsce wykonywania zadania.
  • Cel zadania oraz rodzaj działania.
  • Opis kolejnych działań.
  • Kalkulacja przewidzianych kosztów realizacji zadania w tym:

- Koszt zakupu sprzętu sportowego.

- Koszt dojazdów.

- Koszt ubezpieczeń.

- Drobne remonty i inne.

• Informację o zasobach kadrowych oraz rzeczowych.

3. Wybór ofert zostanie dokonany wg kryterium najniższej ceny na realizację zadania.

4. Termin dokonania wyboru ofert – do 30 dni od dnia składania ofert.

5. W roku 2015  gmina Gródek nad Dunajcem zrealizowała zadania publiczne tego samego rodzaju poprzez przekazanie dotacji organizacjom pozarządowym i organizacjom pożytku publicznego w wysokości 75 000 złotych.

6. Oferty należy składać w terminie do 11 lutego 2016 roku w Urzędzie Gminy w Gródku nad Dunajcem do godz.15:00 pok. Nr 16. Formę oferty oraz tryb rozpatrywania określa rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 15 grudnia 2010r. w sprawie wzoru oferty i ramowego wzoru umowy dotyczących realizacji zadania publicznego oraz wzoru sprawozdania z wykonania tego zadania