Ogłoszenie/obwieszczenie Wójta Gminy Gródek nad Dunajcem o przystąpieniu do sporządzenia studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy

Wójt Gminy Gródek nad Dunajcem informuje, że w terminie 30 dni od dnia ogłoszenia (tj. do 24 grudnia 2015r.) można składać wnioski do „Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Gródek nad Dunajcem”.

Pełna treść ogłoszenia/obwieszczenia Wójta Gminy Gródek nad Dunajcem oraz Uchwały Nr XLIX/294/2013 z dnia 31grudnia 2013 r. Rady Gminy Gródek nad Dunajcem w sprawie przystąpienia do opracowania „Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Gródek nad Dunajcem”, w granicach administracyjnych gminy Gródek nad Dunajcem, w załącznikach do niniejszej informacji.

Bliższe informacje na temat toczącej się procedury planistycznej można uzyskać w referacie Planowania Przestrzennego i Ochrony Środowiska w Urzędzie Gminy w Gródku nad Dunajcem (pok. Nr 5 – tel. 18 440 10 35 lub 18 441 62 87 wewn. 31 i 32)