Uproszczone Plany Urządzenia Lasów wyłożone do wglądu

Obwieszczenie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektów Uproszczonego Planu Urządzenia Lasów nie będących własnością Skarbu Państwa obrębów ewidencyjnych gminy Gródek nad Dunajcem.

Wójt Gminy Gródek nad Dunajcem uprzejmie informuje, że:

Uproszczony Plan Urządzenia Lasów będzie wyłożony do publicznego wglądu od dnia 1 lipca 2015 roku do 31 sierpnia 2015 roku w Urzędzie Gminy w Gródku nad Dunajcem pok. nr 22, w godzinach pracy Urzędu tj. 7:15 do 15:15.

W terminie 30 dni od daty wyłożenia projektu Uproszczonego Planu Urządzenia Lasu zainteresowani właściciele lasów mogą składać zastrzeżenia i wnioski w sprawie planu.

Uwagi należy składać na piśmie z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresy, oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31.08.2015 roku. (zmienone z 31.07.2015)

Więcej informacji w załączniku.

Pliki

obw_UPUL.pdf 206.05 KB