Zawiadomienie o wszczęciu postępowania w sprawie udzielenia pozwoleń wodnoprawnych

Marszałek Województwa Małopolskiego zawiadamia o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie udzielenia pozwoleń wodnoprawnych realizowanych w ramach inwestycji "Rozbudowa drogi powiatowej nr 1561K Sienna-Siedlce..."

Marszałek Województwa Małopolskiego zawiadamia o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie udzielenia pozwoleń wodnoprawnych realizowanych w ramach inwestycji "Rozbudowa drogi powiatowej nr 1561K Sienna - Siedlce od km 2+936,43 do km 3+227,00 wraz z rozbiórką istniejącego mostu i budową przepustu na potoku Jelnianka w km 3+575,00 w miejscowości Jelna w ciągu drogi powiatowej nr 1561K Sienna - Siedlce w km 3+187".

Pełna treść zawiadomienia w załączniku.

Pliki

zawiadomienie-UM.pdf 531.75 KB